Warto wiedzieć

DZIAŁ TECHNICZNY – WARTO WIEDZIEĆ
2 LATA GWARANCJI

Warunkiem jest montaż oraz serwisowanie w naszym warsztacie


Przeglądy gwarancyjne

Codziennie od 9.00 do 16.00


Komplet dokumentów

W dniu montażu wydana zostaje książka gwarancyjna oraz komplet dokumentów potrzebnych w Wydziale Komunikacji z wyjątkiem wyciągu ze świadectwa homologacji, które każdorazowo wysyłane jest przez producenta  do warsztatu montującego w ciągu 10 dni po montażu. Dokument można odebrać osobiście lub otrzymać listownie po wcześniejszym uzgodnieniu.


Pierwszy serwis kontrolny

Wykonujemy po 1000 tyś km i jest on bezpłatny


Wpis w dowodzie rejestracyjnym

W terminie 30 dni roboczych po montażu należy dokonać wpisu do dowodu rejestracyjnego, potwierdzającego montaż instalacji. Niezbędne w tym celu będzie udanie się do odpowiedniego wydziału komunikacji oraz okazanie kompletu dokumentów tj: dowód rejestracyjny, karta pojazdu, świadectwo legalizacji zbiornika, wyciąg ze świadectwa homologacji oraz faktura vat.Tankowanie zbiornika

Tankowanie zbiornika powinno zakończyć się automatycznie w okolicy 80% całkowitej pojemności.Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi systemu wraz z listą warsztatów, w których uznawana jest gwarancja, znajduje się w książce gwarancyjnej.


Wskaźnik ilości gazu

Ilość gazu w zbiorniku wyświetlana jest na przełączniku wewnątrz pojazdu.


Wymiana świec i przewodów

Prawidłowe działanie systemu wymaga pełnej sprawności układu zapłonowego oraz czujników odpowiadających za dawkowanie paliwa. Zaleca się wymianę świec zapłonowych oraz przewodów wysokiego napięcia co 30-40 tys. km.